Milli Savunma Üniversitesi - Nizamiye

  Rektörün Mesajı   
  Değerli Öğrenciler,

  Türkiye’de askeri eğitim ve öğretimi çatısı altında toplayan Milli Savunma Üniversitesi, kuruluşunun üzerinden bir yıl bile geçmeden gerekli adımları hızla atmış; Türk Silahlı Kuvvetlerinin ihtiyaç duyduğu nitelikli subay ve astsubay ihtiyacını karşılama yolunda önemli mesafeler kat etmiştir. Milli Savunma Üniversitesi bir taraftan askeri eğitimin gereklerini ve geleneğini gözetirken diğer taraftan modern yöntemlerle çağın gereklerine uygun lisans ve lisansüstü eğitimöğretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

  15 Temmuz hain darbe teşebbüsünün ardından kısa süre içinde yapılan düzenlemelerle hızla toparlanan askeri okullarımız her alanda daha ileri seviyelere ulaşmaya yönelik adımları da süratle atmıştır.

  Ülkemizin geleceği olan siz gençlerimizi tarihi şanlı zaferlerle dolu, dünyanın en güçlü ordularından Türk Silahlı Kuvvetlerinde subay ve astsubay olarak yerlerini almaya davet ediyoruz. Geleceğin komutanı olmanız için sizleri Milli Savunma Üniversitesine bekliyoruz.

   

Milli Savunma Üniversitesi Rektörlüğü
34334 Yenilevent/ Beşiktaş/ İstanbul

KEP Adresi: msr@hs01.kep.tr

+ 90 (212) 398 01 41


Harp Okulları ve Astsubay Meslek Yüksekokullarına Öğrenci Temini, Atatürk Stratejik Araştırmalar Enstitüsü ve Diğer İşlemler için;
+ 90 (212) 398 01 60

Dikkat !
Dış Kaynak SUTASAK ve ASTTASAK Alımları ile ilgili MSB Personel Temin Daire Başkanlığı
+ 90 (312) 562 05 43