Milli Savunma Üniversitesi - Nizamiye


  MSÜ Deniz Astsubay Meslek Yüksekokulu Mezuniyet Töreni

     Millî Savunma Üniversitesi (MSÜ) Deniz Astsubay Meslek Yüksekokulu Komutanlığının 129. Dönem Diploma Alma ve Sancak Devir-Teslim Töreni 30 Ağustos 2019 tarihinde Şht.Dz.Kur.Kd.Alb.B.Hüsnü DİZDAR Tören Alanında icra edildi.

     Törene Donanma Komutanı Koramiral Ercüment TATLIOĞLU, MSÜ Rektörü Prof.Dr. Erhan AFYONCU, protokole mensup diğer davetliler ve bölgede bulunan birlik komutanları ile öğrenci aileleri iştirak etti. Törenlere mezun Astsubay Çavuşların katılımıyla ATATÜRK büstüne çelenk sunulmasıyla başlandı, müteakiben üst makamlardan gelen mesajların okunması, MSÜ Rektörü, Okul Komutanı, Dönem birincisinin konuşmaları, diplomaların verilmesi sonrasında Sancak devir-teslim ve geçit töreni ile son buldu. MSÜ Deniz Astsubay Meslek Yüksekokulu Komutanlığından, 496 genç astsubay Türk Silahlı Kuvvetleri saflarına katılırken, 8’i Azerbaycan, 5’i Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve 1’i Türkmenistan uyruklu olmak üzere toplam 14 Misafir Askeri Personel mezun edilerek diplomaları verildi.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Milli Savunma Üniversitesi Rektörlüğü
34334 Yenilevent/ Beşiktaş/ İstanbul

KEP Adresi: msr@hs01.kep.tr

+ 90 (212) 398 01 41


Harp Okulları ve Astsubay Meslek Yüksekokullarına Öğrenci Temini, Atatürk Stratejik Araştırmalar Enstitüsü ve Diğer İşlemler için;
+ 90 (212) 398 01 60

Dikkat !
Dış Kaynak SUTASAK ve ASTTASAK Alımları ile ilgili MSB Personel Temin Daire Başkanlığı
+ 90 (312) 562 05 43