MİLLİ SAVUNMA ÜNİVERSİTESİ
ANASAYFA ÜNİVERSİTEMİZ AKADEMİK KAMPÜSTE YAŞAM ÖĞRENCİ KÜTÜPHANE TANITIM TÖRENLER MSÜ'YE NASIL GİRİLİR
Milli Savunma Üniversitesi Astsubay Meslek Yüksekokulları Öğrenci Yerleştirme Sonuçları

MSÜ ASTSUBAY MESLEK YÜKSEKOKULLARI ÖĞRENCİ YERLEŞTİRME SONUÇLARI
(GÜNCELLEME TARİHİ: 30 Eylül 2022 - SAAT: 10.00)


TC Kimlik No : (Zorunlu Alan)
Anne Adı : (Zorunlu Alan)


   
 


ÖNEMLİ DUYURULAR


1.  Tüm adayların YKS-TYT puanları (ortaöğretim başarı puanı eklenmemiş), Mülakat ve Fiziki Yeterlilik Testi puanları katkısı ile oluşturulan "Aday Değerlendirme Puanı (ADP)" ve Tercih Durumuna göre Astsubay Meslek Yüksekokulları sıraları belirlenmiştir. İlgili okul kontenjanlarına göre ilk adaydan başlayarak yerleştirme işlemleri için çağrı yapılacaktır.


2.  Kendisine bu internet adresi üzerinden çağrı yapılan her aday, ilgili okula kayıt yaptırıp yaptırmayacağı beyanını o gün içerisinde 17:00’a kadar MSÜ Rektörlüğüne bildirmekle yükümlüdür. Adaylara internetten yapılan bu çağrı tebligat yerine geçmektedir. Kayıt işlemlerini hızlandırmak amacıyla adaylar telefon numaralarından da aranacaktır. Çağrı işlemleri adayların bildirdikleri telefon numaralarından 3 kez yapılacak ve ilave bir çağrı işlemi yapılmayacaktır. Çağrı yapılan aday 2 iş günü içerisinde gelmediği veya geçerli bir mazeret bildirmediği takdirde Astsubay Meslek Yüksekokulları adaylığı sonlandırılacaktır.


3.  Aday yerleştirme işlemleri süresince (19 – 28 Eylül 2022) öncelik aday tercihleri ve Aday DeğerIendirme Puanı Sırası olacaktır. Öncelikli tercihlerine sıra gelme ihtimali olan adaylar, diğer tercihlerinde sıraları gelse dahi, sırasının geldiği okulda kontenjanı ayrılmış olarak yerleştirme işlemlerinin son gününe kadar (28 Eylül 2022 tarihine kadar) öncelikli tercihlerine yerleşebilmeleri için bekletilecektir.


4.  Ek yerleştirme işlemleri sürecinde ise (29 Eylül – 07 Ekim 2022) intibak eğitimlerinin planlanan zamanda ve etkin icrası ile Astsubay Meslek Yüksekokullarının belirlenen zamanda eğitim ve öğretime başlayabilmeleri maksadıyla okullar tarafından günlük olarak veya gün içinde birden fazla kez bildirilecek boş kontenjanlara, Aday Değerlendirme Puanı Sırasına göre sırası gelen aday; tercih önceliğine bakılmaksızın tercihleri arasında bulunması halinde ilgili okula yerleştirileceklerdir (Ek yerleştirmede; yerleştirmesi yapılan adayların, sonraki günlerde (07 Ekim 2022 tarihine kadar) öncelikli tercihlerinde boş kontenjan oluşması, bu adaylara öncelikli tercihine yerleşme hakkı vermez).MSÜ Rektörlüğü iletişim Bilgisi: O (212) 398 01 60

KAMYO İlan Metnini İndirmek İçin Tıklayınız.
https://personeltemin.msb.gov.tr/Genel/HVLDokuman/DosyaIndir?pDosyaNo=1135&pDokKayitNo=715


DAMYO ve Sahil Güvenlik K.lığı İlan Metnini İndirmek İçin Tıklayınız.
https://personeltemin.msb.gov.tr/Genel/HVLDokuman/DosyaIndir?pDosyaNo=1133&pDokKayitNo=715


HAMYO İlan Metnini İndirmek İçin Tıklayınız.
https://personeltemin.msb.gov.tr/Genel/HVLDokuman/DosyaIndir?pDosyaNo=1134&pDokKayitNo=715


BAMYO İlan Metnini İndirmek İçin Tıklayınız.
https://personeltemin.msb.gov.tr/Genel/HVLDokuman/DosyaIndir?pDosyaNo=1132&pDokKayitNo=715